Elektrikli pedal boat, elektrikli deniz bisikleti, elektrikli gezi teknesi, su sporları, güneş enerjili gezi teknesi, elektrikli tekne motoru, rim motor propeller, elektirikli tekne motor sürücü, elektrikli tekne lityum batarya

Grubumuz ARGE elektrik ve elektronik birimimiz, güç elektroniği, asenkron sincap kafesli asenkron motorların sürücü tasarımları konusunda uzman olup, 35 yıldır güç elektroniği alanında çalışmaktadır. Motor ve motor sistemlerimiz; asenkron motorların projeye uygun olarak düşük gerilimli yüksek verimli tasarlanmasıdır. Tasarladığımız sistemler 24-96 voltlar ve 0-1000 amper arasında çalışmakta olup otomobil ve diğer kara / deniz  taşıtları için özel olarak tork ve hız kontrol sağlanmaktadır. İhtisasımız olan DC–AC invertör frekans kontrollü sürücüler projeye uygun olarak %100 tarafımızdan üretilmektedir. Kendi çalışmalarımız ile geliştirdiğimiz, asenkron motorlar ile sağladığımız, test sonuçları çok verimli olan elektronik diferansiyel sistemi ile mekanik güç kayıpları ve problemler ortadan kaldırılmıştır. Teknolojilerimiz sayesinde; 1 KW 750 devir asenkron motordan 4 Kw güç ve 3000 rpm e kadar ulaşarak yüksek güç ve yüksek devir elde etmekteyiz. Çok kutuplu asenkron motorlu sürücülerimiz ile çok yüksek moment elde ederek 1/10 orantıya kadar şanzıman gereksinimi duyulmayan çözümler sağlamaktayız.

Tekneler için su ve gaz soğutmalı özel üretim kutularda bulunan elektronik motor kontroller, dış etkenlerden korunacak şekilde tasarlanır ve imal edilir. Deniz şartlarına uygun tasarlanan ve üretilen motor sürücülerin hız ve torkları otomatik veya manuel ayarlanabilir özelliklidir.

Tekneler için özel tasarlanan çoklu motor sistemlerimizde kullanılmak üzere üretilen sürücülerimiz aynı anda birden fazla motora kontrol sağlamaktadır.