Solar tekne-güneş enerjili elektrikli tekne-gezi teknesi - elektrikli pedal boat, deniz bisikleti-elektrikli kapsül katamaran tekne, jet türbin gezi teknesi

Teknos Eco Marine elektrikli gezi tekneleri :
Tüm tasarım ve imalat hakları TeknosGroup’a ait olan gezi tekneleri kendi tersanemizde imal edilmekte olup, tamamı yerli tasarım ve imalat olması sebebi ile kullanıcılara sürekli destek sağlanabilmektedir. Elektrikli deniz araçları konusunda ülkemizde lider olan Teknos Ecomarine, küçük gezi tekneleri konusunda da duyarlı davranarak emniyet katsayısı en yüksek ürünü tasarladı.
Piyasada bulunan deniz bisikletlerinde birçok şikayetler gündemde olup kazalar kaçınılmaz durumdadır. Dünyada bir emsali daha olmayan gezi teknelerimiz her türlü emniyet ve fonksiyonellik düşünülerek imal edilmektedir. Dört kişilik deniz araçları konusunda trend olacak niteliktedir. Çağımızın son teknolojileri ile donatılan araçlar kullanıcıların can emniyetlerini sağlamasının yanısıra araç takip kolaylığı da sağlamaktadır. Bu tekneler; tasarımları, fonksiyonellikleri ve işletme sistemi olarak dünyada emsalsizdir.
Yeni iş ve kazanç imkanı sunmakta olan sistem, hiç bir ön yatırım gerektirmemektedir. Konsepti ile trend oluşturmakta ve prestiji birlikte sunmaktadır. İleri teknolojisi ile işletme kolaylığı en önemli özelliğidir, sistem dünyanın her yerinden takip edilebilmekte ve müdahale edilebilektedir. Aynı anda birçok işletme kurulabilmesinin yanısıra aynı anda tamamının takibi yapılabilmektedir.