GELECEĞİN ECO MODULE KAMPİNG SİSTEMİ

%100 VIRUS FREE / Future Beach Resort Systems 

“Teknos EcoMarine temiz enerjiyi benimser” Amacı budur ve doğayı korumaktır. Deniz dünyası için yenilik ve teknolojiyi geliştirir ve uygular. Teknos EcoMarine; elektrikli deniz araçları, hibrit ve fotovoltaik sistemler üretir. Elektrikli motor ve fotovoltaik entegrasyon sayesinde, doğanın, denizlerin ve su havzalarının tadını çıkarmak isteyenler için ideal huzur ve rahatlama sağlar. Teknos EcoMarine, ürünlerini %100 kendi bünyesinde tasarlayarak ve üreterek en yeni nesil teknikler ile ve malzemelerle benzersiz deniz araçları haline getirmektedir. Teknos EcoMarine, sadece deniz araçları için değil, aynı zamanda deniz sahilinde doğa ile iç içe tatili sevenler için de geniş ürün yelpazesi sunmaktadır ve tatiliniz için ideal bir partnerdir.
EcoModule tatili seçmek için nedenler ;
1. Doğa İlişkisi
Doğa ile iç içe bir tatil ayrıcalığı yaşamak için artık EcoModule tercih edilecektir, ister yeşillikler içinde, ister deniz kenarında bir kumsalda sosyal mesafeleri koruyarak tatilin keyfini çıkaracaksınız.
2. Konaklama ve Tekne Özelliği
EcoModule ünitelerde eksiksiz ve yüksek nitelikli konaklamanın yanı sıra emsalsiz avantajlar vardır. İster sahilde kumsal üzerinde konaklayın, ister denizin üzerinde konaklayın. Karada hareket etme ve denizde yüzme nitelikli amfibi EcoModule tatil ünitelerinde suyun üzerinde otomatik açılan arka platformda güneşlenmenin keyfini yaşayın.
3. Sağlıklı Steril Konaklama Sistemi
Teknos EcoModule ünitelerde standart olarak bulunan sterilizasyon sistemleriyle sağlıklı bir tatil yaşayın. Üniteler hergün belirli zamanlarda kendini dışarıdan girişlere kapatır, ozon ve UV sistemler ile kendini steril eder, sterilizasyon işleminin ardından kabin içini havalandırır ve kendini kullanıma tekrar açar.
4. Konaklama ve Konfor Bütünlüğü
Teknos EcoModule konaklama kabinlerinde her türlü konfor mevcuttur, elektronik donanım ile desteklenen sistemler yaşam kalitesini yüksek kılmaktadır. Modüller içinde; WC, duş, mutfak, 2+2 kişilik yataklar, buzdolabı, klima/ısıtıcı, havalandırma, internetli TV, uydu sistem, led aydınlatma, multimedya ses sistemi, solar enerji sistemi, jeneratör sistemleri mevcuttur.

 1. Tasarım, Üretim ve Proje Hakları
  EcoModule ünitelerin tasarımları TeknosGroup Tasarım Departmanı ve N.D. tarafından gerçekleştirlmiştir. Projenin ve tasarımın tüm hakları TeknosGroup/N.D. aittir. EcoModule ünitelerin üretimleri Teknos EcoMarine tarafından yapılmaktadır.
 2. Gövde Yapısı
  Yüksek teknoloji kompozit gövde yapısı özel olarak güçlendirilmiştir, tekne nitelikli alt gövde üzerinde modüler gövde yapısı. Çift yüzeyli gövdeler ıslak ortam izolasyonludur ve maksimum ısı ve ses yalıtımı sunar. Güneş ışınlarına dayanıklı özel materyallerden üretilen gövdeler uzun ömürlüdür. Gövde ön cephe açılır kapı sistemli, arka açılır platform, smart glass camlar, modül tabanı akvaryum özellikli camlıdır.
 3. Donanım ve Fonsiyonlar
  WC, Duş, Mutfak, Klima, Isıtıcı, Led aydınlatma, İnternetli TV, Multimedya ses sistemi, İnteraktif uydu iletişim, Dış mekan 36̊0° gece/gündüz kamera sistemi, Sualtı kamera sistemi, Sualtı aydınlatma, Android smart ekranlı yiyecek sipariş sistemi, Otomatik şişmeli açılır kapanır yataklar, Otomatik açılır arka paltform ve tentesi, Otomatik açılır körüklü yan gövdeler.
 4. Sağlık ve Sterilizasyon Sistemleri
  Gövde iç yüzeyi Nano Gümüş antibaktariyal kaplamalı, Ozon dezenfeksiyon sistemi, UV ışınlı dezenfeksiyon sistemi, Hepa filtreli havalandırma sistemi.
 5. Kontrol Sistemleri
  Donanımların tüm kontrolleri android tablet ekrandan yapılır, karada veya denizde hareketlerin ve sürüş operasyonunun tamamı bluetooth sistemli joyistik veya cep telefonundan yapılabilir.
 6. Amfibi Özelliği ve Kullanımı
  EcoModule araçlar amfibi özelliklidir, hem karada hem de suda hareket edebilirler ve yüzebilirler. Gövde altında gizli olan paletli sistem gerekli olduğu durumlarda otomatik olarak aktif duruma getirilir, araç karada kullanılarak istenilen yere gidebilir ve suya girmesi durumunda özel tasarımlı paletli sistem ile her yerde yüzebilir.

-Boyutlar 4,5 x 2 metre ( kapalı durumda )
-Karavan özellikli
-Monoblok kompozit gövde
-Modülün içi tamamen Nano Gümüş kaplamalı ( virüse karşı )
-UV ve Ozon sterilizasyon sistemi
-Ultrafrekans sinek ve haşerat kovucular
-WC, Duş ve Mutfak
-Modülün altı cam ( suyun içini gösterir ve led su altı aydınlatmalı )
-Modül içinde büyük ekran TV ve Multimedya A+ ses sistemi
-Modülün tüm kontrolleri tablet ekran üzerinden yapılıyor
-Yataklar gizli katlanır sistem ve hava şişmeli
-Solar sistem ve rüzgar enerji sistemi
-Klima ve kalorifer sistemi
-Amfibi hareket özelliği ( karada ve suda gidebilir )
-Tamamı iç ve dış led aydınlatmalı
-Otomatik açılıp kapanma sistemi

Eco Modüller sahilde veya sahile yakın yerlerde konumlandırılır
4,5 x 2 m boyutlarında olan modüller otomatik kontrol ile körüklü olarak açılır, 1 ortak kullanım alanı ve 4 oda oluşur ( toplam 35 m2 kullanım alanı )
Odalar müstakil kullanılır ve her birinde ses yalıtımlı katlanır bölmeler mevcuttur
Modülün tüm dış ve iç duvarları ısı ve ses yalıtımlıdır
Modüller tamamen uydu iletişimli ve takiplidir
Her modülde olumsuz olaylara karşı kara kutu sistemi vardır ve sadece mahkeme kararı ile izlenebilir ( taciz, yaralama, darp ve cinayet gibi olaylara karşı kamera vardır)
Modül sistem tamamen akıllı özelliklidir, her şeyi kendi kontrol edebilir
Tablet sistemi ile menü seçilir ve yemek siparişi verilir ( yemekler kurumsaldır, tarafımızdan temin edilir, sıhhı belgelidir, hazır menü formatındadır, kapalı vakumlu ambalajlardadır )
Yemek servisi karada veya denizde modüllere özel servis ile gönderilir
Karada umumi kullanım için ayrıca aynı konseptte tuvaletler ve banyolar vardır ( tamamı %100 sterilizasyon özelliklidir )
Aynı konseptte restoran ve kafeteryası vardır ( büyük boyutlu üniteler )

Modüller tek dokunuş ile ilk boyutuna getirilir
Hareket edileceğinde modülün altında gizli olan palet sistemi aktif duruma geçer
Modül, paletler üzerinde karada kullanılır ve denize girilir ( bu durumda merkezden elektronik olarak hareket izni alınır, hava koşulları uygun ise denize giriş izni verilir )
Modüller denizde bir tekne gibi kullanılır ( joyistik veya cep telefonu ile kumanda edilir )
Denizdeki hızı ve uzaklaşma mesafesi merkezden tespit edilir ve sınırlanabilir.
Yüksek dalga olması durumunda sistem alarm verir ve geri dönüşe geçilir
Suyun üzerinde konaklamak istendiğinde, modüller karada açıldığı gibi su üzerinde de açılır ve toplam 35 m2 yaşam alanı oluşur
Gece su üzerinde konaklanması gerektiğinde, çapa atılır veya uydudan sabitlenir
Kullanıcıların suyun ortasında bırakmaları durumunda veya acil bir durumda, modüller merkezden kontrol kıyıya getirilebilir
Modüller suda yaklaşık 4 knot sürat ile kullanılır

 1. Deniz kenarı Sahiller ve Plajlar
  EcoModule üniteler sahillerde özel amaçlı veya ticari işletmeler olarak kullanıma uygundur. Karavan nitelikli modüller, imar müsadesi olmayan yerlerde, kamping müsadesi olan her yerde konumlandırılabilir. Sosyal mesafeler yönetmeliğine uygun olarak konumlandırılan EcoModuller yaşadığımız pandemi sürecinde en başarılı çözümleri sağlamaktadır.
 2. Tatil Köyü ve Tatil Beldeleri
  Tatil köyleri veya tatil beldelerinde, uzak mesafeli tatil anlayışının geliştiği bu günlerde en iyi çözümlerden birisi olma avantajı sunmakta olan eco moduller, tesislerin sınırları içinde konumlandırılır ve aynı zamanda tesisin hizmetlerinden de faydalanırlar.
 3. Doğa Parklar ve Kamping Alanları
  Her konumdaki doğa parklarda kullanıma uygun modüller, doğa içindeki kamping alanlarında veya su havzalarının kenarlarında kullanılabilir. isteğe bağlı olarak römork veya elektrikli araç/tekne statüsünde üretilebilir.
 4. Özel Tatil köyü ve Konaklama Projeleri
  Projelere özel konseptler oluşturulabilir, bu projelere uygun özel modüller üretilebilir, modüllerde donanımlar projelere uygun olarak entegre edilebilir. Özel amaçlı tatil köyleri ve konaklama alanları oluşturulabilir, bu projeler ticari amaçlı veya özel kullanımlara hitap edebilir.
 5. Geçici Projeler ve Organizasyonlar
  Değişik amaçlı birçok organizasyon veya projelerde kullanılabilen konaklama modülleri, konserler, etkinlikler, panayırlar veya gençlik kamplarında kullanmaya uygundur.