Teknos Eco Marine;
Türkiye’de bulunan ve çevre dostu yüzen konut yapılarının üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış, müşterilerine çevre dostu, bağımsız ve özel bir gelecek yaşamak için en çağdaş mimari çözümleri ve en son teknolojik yenilikleri sunan uluslararası bir şirkettir.

Eco Module Teknelerin Tasarımı; Tüm Hakları Teknos Group şirketine aittir. Teknenin tasarımları, Nadir Dülgeroğlu yönetiminde Teknos Eco Marine bünyesinde yapılmıştır. Görsel tasarımları dahil modül teknelerin mekanik, elektronik, motor, türbin ve diğer tüm tasarım ve üretimi şirket tarafından kendi tesislerinde ve kendi ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

 • – Kapalı sistem elektrikli çift türbin jet motor ve tahrik sistemi ile doğa dostu performans sunar,
 • – Teknoloji, yenilikçi tasarım ve Dünya’da yapılan güneş enerjili yüzen ofis türleri içinde benzersiz bir üründür.
 • – Lityum bataryalı yüksek performanslı güç kaynağı kullanılmaktadır ve uzun ömürlüdür,
 • – Joystik ve android kontrol ile kolay kullanım imkanı vardır, tekne kullanım hakimiyeti yüksektir,
 • – Ticari kullanıma uygun tasarlanan ve üretilen modül tekneler, ofis ve diğer tüm ticari amaçlar için kullanılır,
 • – Marinalarda veya diğer uygun her yerde konumlandırılır. Özel iskeleler yapılabilir.
 • – Multimedya sistemi bluetooth bağlantılıdır ve yüksek performans ses sistemlidir,
 • – Teknelerde GPS takip sistemi ve alarm vardır.
 • – Tekne gövdeleri takviyeli, vakum infüzyon bio kompozitdir ve çift gövde olup batmaz niteliklidir,
 • – Eco modül teknelerde amaçlara ve projeye özel performans ve üretimler yapılmaktadır,
 • – Elektrikli yüzen eco solar modüller kategorisinde dünyada emsalsizdir ve yeni bir trend oluşturmaktadır,

Güneş enerjili ve elektrikli yüzen Ofis ve Ticari Eco Modüller;

Güneş enerjili elektrikli yüzen modül teknelerde, rüzgar türbini ile hibrit sistemler uygulanabilir. Teknoloji ile fonksiyonelliklerin maksimum düzeyde uyumu, profesyonel iç mimarlar tarafından yapılan dekorasyonlar ve iç mimari ile bütünleştirilir. Ofis veya diğer ticari kullanımlara özel tasarımlar yapılır. İç mekan ortasında bulunan cam zemin suyun içinin görünmesini sağlar ve akvaryum efekti oluşturur, özel su altı aydınlatma ile seyrine doyum olmaz görüntü sağlar. Eco modül teknelerin tüm iç aydınlatmaları led sistemdir ve elektronik kontrollüdür. Yüzen modüller değişik boyutlarda üretilir ve projelere uygun tasarlanır. Özel projeler yapılır, teras ve güneş panelleri açılır kapanır fonksiyonlu olabilir, gerekli olduğu durumlarda teras kullanılabilir.

Yıllar süren araştırmaların ardından Eco Module Tekneler, Nadir Dülgeroğlu tarafından tasarlandı ve çevre dostu yüzen eco modüle tekneler geliştirildi. Tamamen geri dönüştürülmüş bitki lifleri kullanılarak bio kompozit bir gövdeden yapılmış, 12 m çapında ve 4 m yüksekliğinde, 113 m2’lik bir konut birimidir. Değişik boyutlarda da üretilebilir.
Balkonlar yanlarda elverişli bir konumdadır ve büyük pencereler sayesinde su üzerinde büyüleyici manzaraların keyfini çıkarmanızı sağlar. Modül tekne biriminin iç ihtiyaçları için kullanılan 60 m2 esnek fotovoltaik paneller yer almaktadır. Eco Module Boats’un içi, projeye uygun ticari tasarım, mutfak ve banyo içerebilir veya farklı çalışma ihtiyaçlarına göre başka konfigürasyonlara sahip olabilir, bağımsız münhasıran ve sıradışı projeler için idealdir. Eco Module Boats nehir yolları, göller, koylar, atoller ve sakin suları olan deniz alanları boyunca konumlandırılabilir. Bunlara ek olarak, sofistike bir dahili doğal mikro havalandırma ve klima sistemi sayesinde, düşük tüketimli bir yerleşim alanı olarak sınıflandırılır.

Teknos Eco Modül’ün bu versiyonu, doğa ile yakın temasta müşterileri ile iletişim kurmak ve çalışmak isteyen genç ve dinamik bir çalışma ekibi için uygundur. Teknos Eco Modül, ayrı veya bitişik iş mekanları, ticari işletmeler için idealdir. Kurumsal şirketler konseptlerinde veya istenilen renklerde ve tasarımlarda özel olarak üretilir. Sınırsız fonksiyonel seçenekler sunar.

Dükkan / Sergi :
Teknos Eco Modül’ün bu sürümü, yenilikçi bir yüzen işletme veya sergi galerisi açmak isteyenler için en uygunudur. Depolama, giyinme odası ve tuvalet ile çeşitli iş ihtiyaçlarına göre modellenebilen geniş bir açık alana sahiptir.Konfor, zarafet veya stilden ödün vermeden yeni, çevre dostu ve sıradışı bir şekilde yaşamak isteyenler için idealdir. Prestijin yeni sembolü Eco Module Tekneler her çeşit ticari kullanım için sizle

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-2.png
TEKNE KESİT PLAN
MODÜL TEKNE ÜSTTEN PLAN