Teknos Eco Marine;
Türkiye’de bulunan ve çevre dostu yüzen bina yapılarının üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış, müşterilerine çevre dostu, bağımsız ve özel bir gelecek yaşamak için en çağdaş mimari çözümleri ve en son teknolojik yenilikleri sunan uluslararası bir şirkettir. Eco Modüle Boats, yüzen ve çevre dostu modül tekneleri ile çevresel sürdürülebilirlik konusunda kararlıdır.
Su hayattır ve varlığımızın bir parçasıdır…

Eco Module Teknelerin Tasarımı; Tüm Hakları Teknos Group şirketine aittir. Teknenin tasarımları, Ferrari tasarımcılarından Mehmet Taşanyürek ve Nadir Dülgeroğlu yönetiminde Teknos Eco Marine bünyesinde yapılmıştır. Görsel tasarımları dahil modül teknelerin mekanik, elektronik, motor, türbin ve diğer tüm tasarım ve üretimi şirket tarafından kendi tesislerinde ve kendi ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

 • – Kapalı sistem elektrikli çift türbin jet motor ve tahrik sistemi ile doğa dostu performans,
 • – Teknoloji, yenilikçi tasarım ve Dünya’da yapılan güneş enerjili yüzen modül tekne türleri içinde benzersiz bir üründür.
 • – Lityum bataryalı yüksek performanslı güç kaynağı kullanılmaktadır ve uzun ömürlüdür,
 • – Joystik ve android kontrol ile kolay kullanım imkanı vardır, tekne kullanım hakimiyeti yüksektir,
 • – Ticari kullanıma uygun tasarlanan ve üretilen modül tekneler, yüzen restaurant & cafe ve diğer tüm ticari amaçlar için kullanılır,
 • – Marinalarda veya diğer uygun her yerde konumlandırılır. Özel iskeleler yapılabilir.
 • – Multimedya sistemi bluetooth bağlantılıdır ve yüksek performans ses sistemlidir,
 • – Teknelerde GPS takip sistemi ve alarm vardır.
 • – Tekne gövdeleri takviyeli, vakum infüzyon organik kompozitdir ve çift gövde olup batmaz niteliklidir,
 • – Eco modül teknelerde projeye özel performans ve üretimler yapılmaktadır,
 • – Elektrikli eco modül tekneler, kategorisinde dünyada emsalsizdir ve yeni bir trend oluşturmaktadır,

Güneş enerjili ve elektrikli yüzen Restaurant&Cafe Eco Modüller;

Güneş enerjili elektrikli yüzen modül teknelerde, rüzgar türbini ile hibrit sistemler uygulanabilir. Teknoloji ile fonksiyonelliklerin maksimum düzeyde uyumu, profesyonel iç mimarlar tarafından yapılan dekorasyonlar ve iç mimari ile bütünleştirilir. Ofis veya diğer ticari kullanımlara özel tasarımlar yapılır. İç mekan ortasında bulunan cam zemin suyun içinin görünmesini sağlar ve akvaryum efekti oluşturur, özel su altı aydınlatma ile seyrine doyum olmaz görüntü sağlar. Eco modül teknelerin tüm iç aydınlatmaları led sistemdir ve elektronik kontrollüdür. Yüzen modüller değişik boyutlarda üretilir ve projelere uygun tasarlanır. Özel projeler yapılır, teras güneş panelleri açılır kapanır fonksiyonlu olabilir, gerekli olduğu durumlarda teras kullanılabilir.

Yıllar süren araştırmaların ardından Eco Module Tekneler, Nadir Dülgeroğlu tarafından tasarlandı, çevre dostu yüzen eco modüle tekneler geliştirildi. Tamamen geri dönüştürülmüş bitki lifleri kullanılarak kompozit ahşap bir gövdeden yapılmış, 12 m çapında ve 4 m yüksekliğinde, 100 m2’lik bir konut birimidir. Değişik boyutlarda da üretilebilir.
Balkonlar yanlarda elverişli bir konumdadır ve büyük pencereler sayesinde su üzerinde büyüleyici manzaraların keyfini çıkarmanızı sağlar. Banyo ve mutfak çatı pencereleri, bombeli açılır çatının yanı sıra, konut biriminin iç ihtiyaçları için kullanılan 60 m2 esnek fotovoltaik paneller yer almaktadır. Eco Module Boats’un içi, projeye uygun ticari tasarım, mutfak ve banyo içerebilir veya farklı çalışma ihtiyaçlarına göre başka konfigürasyonlara sahip olabilir – bağımsız, münhasıran ve sıradışı yaşamak isteyenler için idealdir. Eco Module Boats nehir yolları, göller, koylar, atoller ve sakin suları olan deniz alanları boyunca konumlandırılabilir. Malzeme kullanımı ve sürdürülebilir üretim sistemleri bu üniteyi% 98’e kadar geri dönüştürülebilir hale getirmektedir. Buna ek olarak, sofistike bir dahili doğal mikro havalandırma ve klima sistemi sayesinde, düşük tüketimli bir yerleşim alanı olarak sınıflandırılır.


Konfor, zarafet veya stilden ödün vermeden yeni, çevre dostu ve sıradışı bir şekilde yaşamak isteyenler için idealdir. Prestijin yeni sembolü Eco Module Tekneler her çeşit ticari kullanım için sizle

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-2.png
TEKNE KESİT PLAN
MODÜL TEKNE ÜSTTEN PLAN