Teknos EcoMarine diğer ürünlerinde olduğu gibi tekne tahrik sistemlerinde Elektrikli Tekne Türbinlerinde Teknosgroup bünyesindeki teknoloji firması olan Teknotech tarafından AR-GE çalışmalarını yapmaktadır ve gerekli olan elektrikli tekne türbinlerini tasarlayıp üretimini gerçekleştirmektedir. Projelere özel türbinler üretme kabiliyetinde olan firma, ihtiyaçlar doğrultusunda ekonomik nitelikli, çevreye deniz canlılarına zarar vermeyen doğa dostu veya yüksek performanslı tasarım ve üretimler gerçekleştirmektedir. Üretimini ve tasarımını yaptığımız türbinler dünya çapında üretim haklarına sahiptir.

Teknos EcoMarine diğer ürünlerinde olduğu gibi tekne tahrik sistemlerinde Elektrikli Tekne Türbinlerinde Teknosgroup bünyesindeki teknoloji firması olan TeknoTech tarafından AR-GE çalışmalarını yapmaktadır ve gerekli olan elektrikli tekne türbinlerini tasarlayıp üretimini gerçekleştirmektedir. Projelere özel türbinler üretme kabiliyetinde olan firma, ihtiyaçlar doğrultusunda ekonomik nitelikli, çevreye deniz canlılarına zarar vermeyen doğa dostu veya yüksek performanslı tasarım ve üretimler gerçekleştirmektedir. Üretimini ve tasarımını yaptığımız türbinler dünya çapında üretim haklarına sahiptir.

Üst düzey mühendislerimiz tarafından tasarlanan elektrikli tekne türbinlerimizin en önemli fonksiyonları kolay takılıp çıkarılabilmesidir. Dıştan takma türbinlerimiz slot kızaklıdır çok kolay monte edilebilir. Projelere uygun tasarlanan türbinler rim motor veya standart motorlu olarak üretilir.